Odstranění zubního kamene
539
post-template-default,single,single-post,postid-539,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,sfsi_actvite_theme_default,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Odstranění zubního kamene

Odstranění zubního kamene

Profesionální dentální hygiena. Ultrazvuk, Air-flow.

Celkový stav těla zaleží na mnoha příčinách, mezi nimiž je důležité zdraví zubů. Obyčejný kartáček a zubní pasta nejsou efektivní proti tvorbě zubního plaku, který zpočátku vůbec není vidět, ale při nedostatečné hygieně ústní dutiny se změní na jakýsi sacharidový povrch, který zabraňuje přístupu sliny k povrchu a reaguje s plakem. To vede k tomu, že minerální látky, které jsou přítomny v slinách, sedimentují na tomto plaku. To způsobuje tvorbu zubních kamenů. Rychlost tvorby kamene je ovlivněná mnoha faktory: především správností čištění, stravou, kouřením a stavem Vašeho zažívacího traktu.

Metody odstranění zubního kamene:

  • ultrazvukový scaler s několika druhy trysek, které jsou vybírány individuálně pro každého pacienta – pro přesné broušení kamenů;
  • stroj Air-flow – pro čištění plaku v nejužších místech a leštění povrchu zubu;
  • profesionální rotační kartáče v kombinaci se speciální pastou umožňující vyčistit plak, který je nad síly běžných hygienických výrobků pro domácnost.

Indikace pro ultrazvukové čištění zubů:

  • zubní kámen;
  • zápach z úst;
  • otok;
  • subgingivální usazeniny;
  • přítomnost korunek a implantátů v dutině ústní;
  • plak od čaje nebo kávy;
  • krvácení z dásní.

 

 

Dental hygiene in Prague

Professional dental hygiene. Ultrasonic, Air-flow.

The general condition of the body depends on many factors, important among which is health and teeth. Conventional brush and toothpaste is not effective against the formation of plaque. At first he was not noticeable, but in poor oral hygiene, he turns into a kind of frame of carbohydrates, which prevents access of saliva to the surface and reacts with the coating. This leads to the fact that the minerals which are present in saliva, plaque deposited on it. This causes the formation of stones. The rate of stone formation is influenced by many factors: whether you clean the kind of food prefer, whether you smoke, what is the state of your digestive tract.
No Comments

Post A Comment

Follow by Email
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram
WhatsApp
FbMessenger